Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 Phantom Doctrine - Deluxe Edition [v.1.0.7+DLC] *2018* [PL] [Repack ROKA1969] [EXE]

Phantom Doctrine - Deluxe Edition [v.1.0.7+DLC] *2018* [PL] [Repack ROKA1969] [EXE]
Kategoria: » »
Dodane: 21/10/2018
Rozmiar: 8.74 GB
Uploader: ROKA1969 (4)
seed(ów): 2
leecher(ów): 3
Pobrane: 55
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]
Obserwuj
RaportujF_INFO

Tytuł: Phantom Doctrine
Gatunek: Akcja, RPG, Strategie
Producent: CreativeForge Games
Wydawca: Good Shepherd Entertainment
Data wydania: 14 sierpnia 2018
Język:  Polski
Wersja: v.1.0.7
Tabletka: [GOG]

http://store.steampowered.com/app/559100/Phantom_Doctrine/
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=35366

F_OPIS

Phantom Doctrine to osadzona w czasach zimnej wojny szpiegowska strategia turowa. Czerpiąca z wielu różnych źródeł gra jest pełna wymyślnych intryg rodem z klasycznych filmów szpiegowskich, a gracz przenosi się do tajemniczego, przesiąkniętego paranoją świata spisków, tajnych operacji i działań kontrwywiadowczych.

Wcielasz się w rolę dowódcy tajnej organizacji o nazwie Liga. Musisz zapobiec globalnemu spiskowi, który ma na celu skłócenie ze sobą światowych liderów i wzniecenie konfliktu między państwami. Tajne misje, poufne dokumenty i wrodzy agenci naprowadzą Cię na ślad podłej intrygi. Czas ucieka! Tylko Ty możesz ocalić świat przed niewyobrażalną katastrofą.

Cechy gry:

   Rozbudowana kampania dla jednego gracza: ponad 40 godzin rozgrywki w trybie dla jednego gracza. W ciekawej, porywającej historii przewijają się historyczne wydarzenia i postaci. Poznasz przerażającą rzeczywistość zimnej wojny z nieznanej dotąd strony.
   Walka turowa następnej generacji: niespotykana swoboda ruchów i działań, w tym zmienne tryby Nadzoru oraz zorientowana na ataku umiejętność Wyłom.
   Ogromne pole walki: rozmieszczaj jednostki we wszystkich zakątkach świata, aby wzywać pomoc w trakcie akcji. Pamiętaj tylko, że wróg też może wezwać posiłki, użyć ciężkiego uzbrojenia, a nawet poprosić o wsparcie lotnicze. Nie przychodź z nożem na strzelaninę.

   Wiedza to potęga: zwiększaj swoje szanse na sukces, infiltrując lokalizacje misji z pomocą tajnych agentów. Staraj się zawsze być o krok przed agentami wroga, którzy również przygotowują się do zastawienia śmiercionośnych pułapek.
   Pozostań w cieniu, korzystając z zaawansowanego trybu skradania: tajne operacje można wykonać z użyciem broni z tłumikiem, dokonując bezgłośnych eliminacji i korzystając z najnowocześniejszych technologii ery zimnej wojny.
   Steruj organizacją kontrwywiadowczą o kluczowym znaczeniu: rekrutuj agentów z KGB, CIA i kryminalnego półświatka. Możesz nawet skorzystać z pomocy poddanych tajnym rządowym eksperymentom ludzi o niezwykłych umiejętnościach. Możesz zdobywać uzbrojenie, zasoby i kontakty na całym świecie, kontrolując wydarzenia z daleka. Jeśli jednak sytuacja będzie wymagać bezpośredniej interwencji, masz odpowiednie wyposażenie i broń, aby rzucić się w wir walki.

   Innowacyjna tablica wywiadowcza: korzystaj ze zbudowanego z klasycznych szpilek i sznurków centrum zarządzania informacjami, lokalizacjami i osobami. Tablicy możesz także użyć do przeprowadzenia badań nad nowymi misjami, zasobami i technologiami. Śledztwa i wywiad to kluczowe elementy sukcesu w Phantom Doctrine.
   Potyczki wielu graczy: trać znajomych i zdobywaj nowych wrogów w bezlitosnych potyczkach dla wielu graczy. W Phantom Doctrine podstęp idzie w parze z śmiertelnym niebezpieczeństwem. Weź udział w łatwo dostępnych, pełnych wartkiej akcji pojedynkach 1 na 1.
   Stosuj technologie, nie przebierając w środkach: nowe metody działania można pozyskać na drodze kradzieży lub badań, a następnie zastosować w bezwzględny sposób do własnych celów. Pranie mózgu, przesłuchania, usprawnienia ciała czy chemiczne wzmocnienia... Zdobywanie informacji to cel, który uświęca nawet na tyle eksperymentalne i kontrowersyjne środki.
   Dowolność przy tworzeniu postaci: agenci mogę ulec całkowitej przemianie za każdym razem, gdy potrzebują nowej tożsamości. Zmieniaj ich wygląd, podrabiaj dokumenty i ucz śmiercionośnych sztuk, aby mogli wrócić do akcji.

   Starannie zaplanowane poziomy: rozbudowane, ręcznie zaprojektowane mapy i skrupulatny, inteligentny układ przestrzenny zapewniają różnorodną rozgrywkę i świetną oprawę wizualną. Znajdź się po obu stronach żelaznej kurtyny, odkrywając okres zimnej wojny lat 80.
   Grywalna, modularna kampania: szeroki wachlarz mechanik pozwala przechodzić grę na bardzo różne sposoby. Rozgrywka na niespotykanym poziomie gwarantowana jest przez generowane losowo imiona i historie postaci, dostosowywane i zapełniane z użyciem algorytmów mapy oraz losowe fragmenty informacji wywiadowczych.
   Kryminał szpiegowski z dwóch perspektyw: wciel się w postać byłego agenta kontrwywiadu KGB lub zbuntowanego komandosa CIA od brudnej roboty. Każdy z nich musi stawić czoła prawdzie i rzucić wyzwanie globalnemu spiskowi. Ukończ kampanię, aby uzyskać dostęp do kolejnej postaci w rozgrywce rozszerzonej.
   Każda misja ma znaczenie: niezależnie od tego, czy jest to infiltracja wypełnionej ludźmi placówki rządowej w celu precyzyjnej eliminacji konkretnego celu czy frontalny atak na bazę wroga. Wiele opcjonalnych celów, dodatkowe łupy i dane do zebrania ? tylko od Ciebie zależy, jak złożona będzie każda misja. Największe znaczenie mają Twoje decyzje.

Code
DLC:

Phantom Doctrine - Deluxe Edition Upgrade


Uploaded by ROKA1969

F_WYMAGANIA

   Minimalne:
       Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
       System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
       Procesor: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965 or equivalent
       Pamięć: 6 GB RAM
       Karta graficzna: GeForce GTX 550 Ti / Intel HD 620 / Radeon HD 5770
       DirectX: Wersja 11
       Miejsce na dysku: 35 GB dostępnej przestrzeni
       Dodatkowe uwagi: Online connection required for Multiplayer

   Zalecane:
       Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
       System operacyjny: Windows 10
       Procesor: Intel Core i5-4670K / AMD FX-8320 or equivalent
       Pamięć: 16 GB RAM
       Karta graficzna: GeForce GTX 960 / Radeon R9 290X

F_INSTALL

Zainstaluj
Graj

Code
Uploader Notes:

Zablokuj plik exe w firewallu, aby zapobiec grze próbie przejścia do trybu online!
Jeśli instalujesz gry na swoim systemie, może być konieczne aby uruchomić tę grę z uprawnieniami administratora
W przypadku braku bibliotek.dll pobierz je z internetu i wklej do folderu z grą!


Code
Jeśli uważasz że gra ci się spodobała wesprzyj programistów i kup tę grę!Szczegóły torrenta
Tracker http://agusiq-torrents.pl:6969/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » » [Zgłoś błąd]
Dodane 21-10-2018
Podziękowali:
0 użytkowników 
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
Setup-2.bin 1.95 GB
Setup-3.bin 1.95 GB
Setup-4.bin 1.95 GB
Setup-1.bin 1.95 GB
Setup-5.bin 950.79 MB
Setup.exe 644.88 KB
6 plików
Brak komentarzy...
Buy Essay | Golden Time BD Subtitle Indonesia | Bague Antique Art Déco en Argent Sterling 925 avec Saphir et Diamants